K.UTB TOP zkušební přístup

Zkušební přístup do databází NANO a SPARK

Především technické obory na FT a FAI uvítají možnost zkušebního přístupu do dvou odborných databází NANO a SPARK od vydavatelství De Gruyter. Zkušební přístup je aktivní do 4. prosince 2019.

Databáze NANO Online

Databáze Nano Online komplexně pokrývá obor nanovědy a nanotechnologie. Umožňuje snadný přístup k výsledkům výzkumu a vědeckým článkům z různých oborů (včetně fyziky, chemie a vědy o materiálech, stejně jako ze strojírenství a medicíny). Přístup do databáze najdete přímo na portálu vydavatelství.

Databáze SPARK

Encyklopedie chemie, průmyslové chemie, vědy o materiálech a fyziky. SPARK  je sbírka odborných textů, které jejich autoři průběžně aktualizují a pravidelně doplňují. Jedná se většinou o úvody a přehledy různých odborných témat, která jsou zpracována na úrovní postgraduálních studentů. Přístup najdete přímo na portálu vydavatelství.