Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Nástroje pro vědecké publikování

Writefull

Nástroj pro pokročilou jazykovou korekturu anglických textů

Writefull poskytuje pokročilou korekturu odborných textů v angličtině. Je to užitečný nástroj především pro akademické psaní. Ocení ho vědečtí pracovníci a studenti, kteří píší a publikují odborné texty v angličtině, ačkoliv nejsou rodilými mluvčími. Nástroj Writefull byl speciálně navržen pro korekci odborných textů v angličtině. Opravuje a kontroluje gramatiku, použití odborné terminologie, interpunkci, pravopis a stylistiku. Vyzkoušet můžete on-line nástroj pro již napsané texty Writefull Revise nebo doplněk Writefull do Wordu, který pomůže s korekturou textů během psaní.

Writefull Revise — je webová verze služby Writefull, která slouží k jazykové kontrole již hotových odborných článků a textů vytvořených v libovolné aplikaci nebo textovém editoru.

Přejít do aplikace WRITEFULL REVISE

Writefull pro Word — doplněk pro MS Word, který umožňuje korekci odborného textu už během jeho psaní. Pro využívání tohoto doplňku je nutné mít univerzitní licenci.

Stáhnout WRITEFULL PRO WORD

UTB má k dispozici OMEZENÉ množství licencí tohoto nástroje. Pokud máte zájem o přidělení licence pro doplněk Writefull pro Word, napište nám prosím na e-mail itspravce@k.utb.cz.

Chci svou licenci pro WORD!

Návody

 

Fakulty a součásti

Zavřít