UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci

Aktuality a akce

Prodloužená otevírací doba 4. patra

Prodloužená otevírací doba 4. patra od 20:00 do 22:00 hodin je platná během semestru od pondělí do čtvrtku. Přístup bude uživateli umožněn po předchozí pokročilé registraci, kterou lze provést u výpůjčního pultu ve 2. patře knihovny.Vstup do patra v uvedenou dobu bude možné provést pomocí studentské kartičky, a to bočním schodištěm z východní strany budovy ve 4. patře.Kartičku s přístupem není možné půjčovat někomu dalšímu a není možné nikoho dalšího do knihovny pouštět. Před 22:00 uživatelé opustí prostory knihovny opět bočním schodištěm.

Detail článku
citace informační výchova K.UTB TOP

Jak vytvořit citaci podle ČSN ISO 690 a APA ze zdrojů knihovny

Naučíme vás, jak si vytvořit účet v Citace PRO a jak vytvářet citace dokumentů z katalogu knihovny a z portálu informačních zdrojů XERXES.

K.UTB TOP

Knihovnička s kvalitní beletrií v češtině

Ve druhém patře knihovny máme novou knihovničku s kvalitní beletrií v češtině.

K.UTB TOP nakladatelství oznámení

Prodloužení otevírací doby prodejny skript

Prodejna skript je nyní otevřena každý den od pondělí do pátku v době 10:00–12:00 a 13:00–16:00 hod.

K.UTB TOP nakladatelství oznámení

Tisk a vazba diplomky v Nakladatelství UTB

Přemýšlíte, kde si nechat vytisknout a svázat vaši bakalářku či diplomku? Už nemusíte hledat! Nakladatelství UTB ve Zlíně vám nabízí rychlé, levné a spolehlivé služby.

K.UTB TOP

Zkušební přístupy do odborných databází

Pro uživatele Knihovny UTB jsou pravidelně k dispozici časově omezené zkušební přístupy do nejrůznějších databází. Zde naleznete aktuální přehled všech zkušebních přístupů na jednom místě.