UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci

Aktuality a akce

Otevírací doba oznámení

Uzavření knihovny a jednotlivých pater v průběhu listopadu

Vážení uživatelé, v průběhu listopadu bude z provozních důvodů docházet k uzavírání jednotlivých pater knihovny. V sobotu 17. listopadu bude uzavřena celá knihovna.

Detail článku
Beseda K.UTB TOP Knihář

Beseda „S každou knihou můžeš růst“

Ve středu 28. listopadu od 16.00 hod. proběhne ve 4. patře knihovny beseda "S každou knihou můžeš růst", kde představíme projekt Knihář. Už nemusíš knihy jenom číst, můžeš s nimi růst. A chytrý zápisník knih si zamiluješ.

K.UTB TOP zkušební přístup

Zkušební přístup do Taylor & Francis

Do 31. října 2018 můžete využít zkušební přístup ke službě vydavatelství Taylor & Francis -- Social Science & Humanities Library.

K.UTB TOP Otevírací doba

Uzavření knihovny 28. a 29. září

Vážení uživatelé, v pátek a sobotu 28. a 29. září bude knihovna uzavřena. Děkujeme za pochopení.

K.UTB TOP Otevírací doba oznámení

Letní otevírací doba

Přehled otevírací doby knihovny, možnostech půjčování knih v letním období a otevírací doby prodejny knihovny ve 4. patře.

citace informační výchova K.UTB TOP

Jak vytvořit citaci podle ČSN ISO 690 a APA ze zdrojů knihovny

Naučíme vás, jak si vytvořit účet v Citace PRO a jak vytvářet citace dokumentů z katalogu knihovny a z portálu informačních zdrojů XERXES.

K.UTB TOP

Knihovnička s kvalitní beletrií v češtině

Ve druhém patře knihovny máme novou knihovničku s kvalitní beletrií v češtině.

K.UTB TOP nakladatelství oznámení

Prodloužení otevírací doby prodejny skript

Prodejna skript je nyní otevřena každý den od pondělí do pátku v době 10:00–12:00 a 13:00–16:00 hod.

K.UTB TOP nakladatelství oznámení

Tisk a vazba diplomky v Nakladatelství UTB

Přemýšlíte, kde si nechat vytisknout a svázat vaši bakalářku či diplomku? Už nemusíte hledat! Nakladatelství UTB ve Zlíně vám nabízí rychlé, levné a spolehlivé služby.