UTB

Aktuality a akce

K.UTB TOP

PF 2019

Podívejte se na naše vánoční a novoroční informační poselství.

Detail článku
K.UTB TOP

Prodloužená otevírací doba 4. patra

Ve 4. patře naší knihovny nyní můžete studovat, pracovat i relaxovat mnohem déle. Prodloužili jsme otevírací dobu 4. patra od pondělí do čtvrtku až do 22:00 hodin (je nutné se ovšem předem registrovat).

K.UTB TOP Otevírací doba oznámení

Vánoční otevírací doba

Přehled otevírací doby knihovny a možnostech půjčování knih ze studovny během vánočních svátků.

Beseda K.UTB TOP Knihář

Beseda „S každou knihou můžeš růst“

Ve středu 28. listopadu od 16.00 hod. proběhne ve 4. patře knihovny beseda "S každou knihou můžeš růst", kde představíme projekt Knihář. Už nemusíš knihy jenom číst, můžeš s nimi růst. A chytrý zápisník knih si zamiluješ.

Otevírací doba oznámení

Uzavření knihovny a jednotlivých pater v průběhu listopadu

Vážení uživatelé, v průběhu listopadu bude z provozních důvodů docházet k uzavírání jednotlivých pater knihovny. V sobotu 17. listopadu bude uzavřena celá knihovna.

K.UTB TOP zkušební přístup

Zkušební přístup do Taylor & Francis

Do 31. října 2018 můžete využít zkušební přístup ke službě vydavatelství Taylor & Francis -- Social Science & Humanities Library.

K.UTB TOP Otevírací doba

Uzavření knihovny 28. a 29. září

Vážení uživatelé, v pátek a sobotu 28. a 29. září bude knihovna uzavřena. Děkujeme za pochopení.

K.UTB TOP Otevírací doba oznámení

Letní otevírací doba

Přehled otevírací doby knihovny, možnostech půjčování knih v letním období a otevírací doby prodejny knihovny ve 4. patře.

citace informační výchova K.UTB TOP

Jak vytvořit citaci podle ČSN ISO 690 a APA ze zdrojů knihovny

Naučíme vás, jak si vytvořit účet v Citace PRO a jak vytvářet citace dokumentů z katalogu knihovny a z portálu informačních zdrojů XERXES.