Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Další služby

Wi-fi a internet

Studenti a zaměstnanci univerzity

Studenti a zaměstnanci univerzity mohou pro přístup k internetu v knihovně využívat Wi-Fi (nutná registrace do eduroam přes wifi.utb.cz) nebo počítače ve druhém, třetím a čtvrtém patře.

  • Sedněte si k jakémukoliv volnému počítači (kromě těch, které jsou vyhrazené pro hledání v katalogu) a přihlaste se do počítačové sítě (stejné přihlašovací údaje, jako do STAGu).
  • Máte-li vlastní notebook, můžete se připojit u stolu přes kabel (k vypůjčení u pultu), nebo se připojte na Wi-Fi (registraci a návod najdete na webu univerzity).

Wi-Fi heslo a jméno

Aby zaměstnanec nebo student UTB mohl využívat služeb bezdrátové sítě eduroam, musí mít nastaveno přístupové heslo do Wi-Fi sítě. Heslo lze nastavit i změnit prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář vyplňujte pozorně, po jeho odeslání se zobrazí uživatelské jméno ve tvaru login@utb.cz (kde login je uživatelské jméno).

Registrovaní uživatelé — veřejnost

Pro externí uživatelé jsou v knihovně vyhrazené počítače pro přístup k internetu (ve druhém patře 1 PC, ve třetím patře 3 PC). Kontaktujte službu u pultu, která vás k počítači přihlásí. Pokud máte vlastní notebook, můžete se připojit u stolu přes kabel (k vypůjčení u pultu), nebo se připojte na Wi-Fi pro veřejnost (přihlašovací údaje vám sdělí služba ve 2. patře).

Fakulty a součásti

Zavřít