Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Propagace a spolupráce

Spolupráce s knihovnou

Staňte se partnery významné univerzitní knihovny, která je největší odbornou knihovnou ve Zlínském kraji. Knihovna UTB obsluhuje téměř 12 tisíc uživatelů, z nichž převážnou většinu tvoří studenti a zaměstnanci univerzity, ale také zhruba 700 čtenářů z řad odborné veřejnosti. Oslovte skrze sponzoring tisíce studentů, investujte do jejich vzdělání.

Prostřednictvím partnerství s knihovnou se můžete podílet na nákupu zdrojů a zařízení, čímž podpoříte vzdělávací potenciál celého regionu. Partnerství s knihovnou vám přinese jedinečnou možnost oslovení cílové skupiny mladých lidí. Investice do vzdělání je investicí do budoucnosti.

Jak se stát partnerem knihovny a jaké jsou možnosti spolupráce?

Na následujících odkazech si můžete stáhnout kompletní partnerskou nabídku s podrobným popisem možné spolupráce a výhod, které vám partnerství přinese. Nabídka je flexibilní a propagace je připravena přesně na míru vašim potřebám — nebojíme se realizovat vaše nápady na netradiční formy propagace.

Součástí naší partnerské nabídky je rovněž přehled reklamních ploch, které můžete v rámci spolupráce využít, a mediakit časopisu K.UTB obsahující přehled inzertních a redakčních ploch v našem časopisu.

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů k partnerské nabídce nás můžete kontaktovat na e-mailu marketing@k.utb.cz nebo telefonním čísle  +420 576 032 889.

Reklamní bannery na plochách PC v knihovně

Studentským organizacím, projektům a součástem univerzity nabízíme reklamní prostor na plochách PC v knihovně (přes 200 počítačů) výměnou za propagaci knihovny (způsoby a možnosti se dojednávají individuálně). Reklamní prostor na plochách PC mohou také využívat partneři v rámci sponzorského programu. Rezervaci ploch zajišťujeme na e-mailu pcplochy@k.utb.cz.

Přehled reklamních ploch v knihovně

V galerii si můžete prohlédnout ukázku reklamních ploch, které lze v rámci spolupráce využívat.

Fakulty a součásti

Zavřít