UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci

Další služby

Zasílání knih do Uherského Hradiště

1. Služba je určena pro uživatele studovny v Uherském Hradišti.
  2. Službu je možné objednat přes níže uvedený formulář.
  3. Žadatel musí být studentem Univerzity Tomáše Bati nebo registrovaným uživatelem Knihovny UTB.
  4. Termíny pro půjčování a vracení knih ve studovně v Uherském Hradišti jsou neměnné.
  5. Požadovaný dokument je uživateli vypůjčen a evidován v katalogu s běžnou výpůjční lhůtou.
  6. Pokud není dokument rezervován dalším uživatelem, lze jej prodloužit (maximálně 2×).
  7. Za nevyzvednutí objednané knihy je uživatel pokutován stejně jako za nevyzvednutou rezervaci podle Ceníku Knihovny UTB.
  8. Objednání dokumentu má uživatel možnost zrušit nejpozději den před termínem odvozu knih do Uherského Hradiště.
  9. Knihy půjčené v Uherském Hradišti je čtenář povinen vrátit opět v Uherském Hradišti (ne ve Zlíně).
  • Pro operace s knihami (prodloužení, oznámení zdržení, poškození dokumentu apod.), které byly vypůjčeny v Uherském Hradišti, použijte tento kontakt:
    Studovna UH, tel: +420 576 038 071, studovnaUH@k.utb.cz
  • Pro objednání, zrušení objednávky a operace s knihami v Knihovně UTB ve Zlíně použijte tento kontakt:
    Knihovna UTB, tel: +420 576 034 905, sluzby@k.utb.cz

Termíny odvozu knih do Uherského Hradiště

Odvoz knih do Uherského Hradiště je každou středu. Odvezeny budou knihy, které budou objednány do úterý do 16 hodin.

Termín pro vyzvednutí knih

Knihy je třeba vypůjčit ve studovně UH do středy následujícího týdne, jinak budou odvezeny zpět do Zlína.

Objednávkový formulář (šedá pole jsou povinná)

Jméno a příjmení:
Číslo kartičky: