Novinky Reproslužby

Dobijte si kredit na své studentské kartičce on-line

Chcete si dobít kredit na své studentské kartičce, abyste si mohli v knihovně něco vytisknout nebo okopírovat? Svůj účet si nyní můžete dobíjet on-line pomocí platební brány v aplikaci jídelníčku na webových stránkách jidelnicek.utb.cz, která je dostupná studentům po přihlášení.

Jednoduchý postup

1. Na počítači nebo na mobilu zadejte adresu jidelnicek.utb.cz nebo si načtěte QR kód, který najdete na této stránce
  2. Vpravo nahoře se přihlásíte svým univerzitním uživatelským jménem a heslem
  3. V hlavním menu (vlevo nahoře) vyberte volbu Správa účtu → Platby
  4. Zadáte částku, kterou chcete dobít. Pomocí své platební karty částku zaplatíte a během chvilky máte kredit na účtu!

Co kartičkou zaplatíte?

Studentskou kartou můžete zaplatit jídlo a zboží zakoupené v menze (proto se ta aplikace jmenuje jídelníček :-)), reprografické služby v Knihovně UTB, univerzitním nakladatelství a dalších objektech univerzity nebo zboží zakoupené v prodejně skript a reklamních předmětů.

Dobíjení kartiček on-line

Studentská kartička a studenti FLKŘ

Informace pro studenty FLKŘ: svou studentskou kartou mohou studenti FLKŘ zaplatit reprografické služby ve studovně v Uherském Hradišti nebo Knihovně UTB (tam mohou využívat kredit také v univerzitním nakladatelství nebo prodejně skript a reklamních předmětů). Tuto částku ale nevyužijí ve stravovacím objektu FLKŘ.

Dobíjení kartiček on-line