Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
K.UTB TOP Novinky

Nový portál, kde jsou všechny naše e-knihy na jednom místě

Přáli byste si všechny naše elektronické knihy na jednom místě, abyste to hledání měli jednodušší? Hlásíme, že vaše přání už je splněno. Představujeme vám náš nový portál e-knih, kde najdete už teď přes 124 tisíc „ebuků“ (ano, zrak vás neklame, fakt jich je tolik) od vašich oblíbených vydavatelů jako je Bookport, Bloomsbury, Springer, Wiley atd.

Portál najdete na jednouché adrese eknihy.k.utb.cz a můžete v něm jednoduše vyhledávat konkrétní knihy (podle slov z názvu knihy nebo jejího ISBN čísla). Portál sám pozná, zda do něj přistupujete v rámci univerzitní počítačové sítě nebo mimo univerzitu. V tom případě vám sám nabídne vhodný vzdálený přístup a vy se jen přihlásíte. Takže nemusíte řešit, jestli jste zrovna doma nebo ve škole, nebo jste na notebooku nebo mobilu. No není to snadné?

No a abychom vám k tomu dárku přibalili ještě něco navíc, tak velkým lákadlem pro vás může být i to, že jsme vám na půlroku pořídili přístupy ke kompletní produkci vydavatelství Sage a k tomu to nejlepší, co pro vás má Emerald.

SAGE Knowledge Books and Reference Collections (FHS, FMK, FAME | přístup do 30. 6. 2021)


Dostupných je více než 5 000 prestižních titulů – odborné monografie a referenční příručky atd. Platforma SAGE Knowledge je určena pro studenty, výzkumné a akademické pracovníky, kterým umožňuje vyhledávání v celém obsahu z jednoho místa. Dostupné jsou kolekce e-knih (Sage Books) a referenční díla, příručky či encyklopedie (Sage Reference).
Přejít do SAGE

Emerald Insight (FHS, FMK, FAME | přístup do 31. 8. 2021)


Databáze poskytuje přístup k aktuálním obsahům téměř 3 000 elektronických knih významného vydavatelství Emerald. Tematicky jsou obsažené zdroje ze dvou kolekcí: Social Science eBook Collection + Business, Management and Economics eBooks Collection. Jedná se zejména o oblast pedagogiky, sociologie, psychologie, ekonomie, managementu, marketingu a další společenskovědní a ekonomické disciplíny.
Přejít do EMERALD

Fakulty a součásti

Zavřít