Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
K.UTB TOP Novinky

Online knihovnička Bookport běží dál a je i v našem katalogu

Zjistili jsme, že jste si během rouškového období a domácí karantény fakt zamilovali on-line knihovnu BOOKPORT. A tak jsme přístup do ní prodloužili až do konce roku 2020. A abyste to měli ještě o trošičku jednodušší a příjemnější, knihy z Bookportu už můžete vyhledávat rovnou i v našem katalogu.

Bookport obsahuje přes pět tisíc českých titulů zahrnující odbornou literaturu i beletrii. K dispozici jsou knihy od významných nakladatelů jako Grada, Portál, Galén, Karolinum a další. Na své si tak přijdou studenti humanitních oborů, ekonomie, managementu i marketingu. Pro přihlášení a práci s portálem potřebujete pouze své univerzitní přihlašovací údaje.

Knihy z digitální knihovny Bookport můžete vyhledávat přímo na portálu Bookport nebo v rámci knihovního katalogu (kolekce BOOKPORT). Stačí si jen vyhledat knihu, kterou byste potřebovali, v detailu knihy se prokliknout tlačítkem v on-line přístupu a pomocí modrého tlačítka „Přístup prostřednictvím EduID“ na portálu Bookport vybrat ze seznamu naši univerzitu, zadat své přihlašovací údaje do univerzitního účtu a je hotovo.

Kdo nevěří, ať to zkusí. A kdo neumí, tak návod je pro vás připraven.