K.UTB TOP Otevírací doba

Otevírací doba knihovny před začátkem semestru

Volejte hurá a třikrát sláva, vaše oblíbená knihovna má opět otevřeno! Před začátkem zimního semestru pro vás máme připravenou upravenou otevírací dobu, ať vás hned nenutíme trávit s námi čas až do večera 🙂 Tak šup šup k nám, těšili jsme se na vás opravdu moc!

Otevírací doba knihovny před začátkem semestru

Platí pro období od 4. 9. do 15. 9. 2023

• pondělí až pátek 8.00–16.00

Od pondělí 18. 9. se vracíme k běžné otevírací době: pondělí až čtvrtek (8.00–19.00), pátek (8.00–18.00), sobota (9.00–14.00)

Prodloužená otevírací doba 4. patra

Prodloužená otevírací doba 4. patra se spustí až se začátkem zimního semestru, tedy v pondělí 18. září. Nezapomeňte, že pro využívaní prodloužené otevírací doby 4. patra si musíte vyřídit pokročilou registraci.

Pro vracení knih v době, kdy bude knihovna zavřená, můžete využít vracečku, která je umístěna v přízemí budovy U13. Když vejdete do budovy, tak se vydáte směrem k šatně a Job Centru a pak zahnete doprava, je tam takové žluté „okýnko“ a knihu podle návodu vrátíte (k vracení není vůbec zapotřebí, abyste měli kartičku, stačí zvolit možnost „Vrátit bez přihlášení“). Budova U13 je přístupná každý den od 7.00 do cca 20.00. Knihy můžete také zaslat poštou na adresu knihovny.