K.UTB info Otevírací doba

Otevíračka během Velikonoc + půjčování knih ze studovny

Přinášíme čerstvé informace o otevírací době knihovny, studovny v Uherském Hradišti, nakladatelství a prodejny ve 4. patře a o možnostech půjčování knih z prezenčního fondu knihovny během Velikonoc.

Otevírací doba během Velikonoc — Knihovna UTB Zlín a studovna Uherské Hradiště

• pátek 7. 4. až pondělí 10. 4. = zavřeno

V případě potřeby jsme dostupní na e-mailu knihovna@utb.cz nebo na studovnaUH@k.utb.cz.

Prodloužená otevírací doba 4. patra knihovny

• pátek 7. 4. až pondělí 10. 4. = 8.00–18.00

Nezapomeňte, že pro využívaní prodloužené otevírací doby 4. patra si musíte vyřídit pokročilou registraci.

Půjčování knih ze studovny a prezenčních knih ze studovny UH

Od středy 5. 4. můžete přijít vypůjčit prezenční knihy ze studovny(ve Zlíně i Uherském Hradišti), které si běžně domů neodnesete. Půjčit si můžete 5 knih.

Datum vrácení knih je středa 12. 4. 2023. Pozor, za každý den zpoždění zaplatíte pokutu 50 Kč/ks.

Pro vracení knih v době, kdy bude knihovna zavřená, můžete využít vracečku, která je umístěna v přízemí budovy U13. Když vejdete do budovy, tak se vydáte směrem k šatně a Job Centru a pak zahnete doprava, je tam takové žluté „okýnko“ a knihu podle návodu vrátíte (k vracení není vůbec zapotřebí, abyste měli kartičku, stačí zvolit možnost „Vrátit bez přihlášení“). Budova U13 je přístupná každý den od 7.00 do cca 20.00. Knihy můžete také zaslat poštou na adresu knihovny.

Univerzitní nakladatelství

• pátek 7. 4. až pondělí 10. 4. = zavřeno

Podrobné informace o provozu najdete na nakladatelstvi.utb.cz.

Prodejna knihovny ve 4. patře

• pátek 7. 4. až pondělí 10. 4. = zavřeno

V případě potřeby jsme dostupní na e-mailu prodejna@utb.cz.