K.UTB TOP přednáška

Pivo je krásná věc: přednáška a degustace

Patříte mezi milovníky zlatavého moku a rádi byste se o něm dozvěděli víc? Chcete si vychutnat opravdové pivní lahůdky a vznést se na křídlech chuti? Pro všechny, kteří si chtějí zpříjemnit předvánoční čas opravdovým zážitkem, jsme připravili ve středu 7. prosince od 16.00 přednášku spojenou s degustací tohoto lahodného moku “Pivo je krásná věc”. Nenechejte si to ujít!

Naše knihovna se dala dohromady s pivovarem ROTOR a Zelenáčovou Šopou a společně jsme vám vymyslely výjimečný program. Od 16.00 se ve 4. patře knihovny na vás bude těšit Matěj Žaba, hlavní sládek pivovaru ROTOR, se svým povídáním o všech tajemstvích a krásách piva. Dozvíte se zajímavá fakta o pivu, probádáte jeho neméně zajímavou historii, nahlédnete do procesu výroby piva, popovídáte si o spojení piva a kultury a seznámíte se s pivními styly. Následně se společně přesuneme do Zelenáčovy Šopy, kde je od 17.30 na programu degustace vybraných piv a pivních speciálů pivovaru ROTOR. Samozřejmostí bude odborný výklad přímo od sládka Matěje, se kterým si můžete celý večer povídat o všem, co vás na pivu zajímá.

16.00 Tajemství piva | Knihovna UTB ve Zlíně, 4. patro

Přednáška Matěje Žaby, hlavního sládka pivovaru ROTOR

• fakta o pivu, pivní dějiny, proces výroby, pivo a kultura, pivní styly
  • přijďte na přednášku a první pivo je na nás! = každý, kdo se zúčastní přednášky, obdrží poukaz na 1 pivo zdarma během následné degustace v Zelenáčově Šopě