nákup knih

Prodejní výstava zahraničních knih | 24. a 25. 10. 2023

Máte rádi knihy? A rádi si čtete v angličtině? Tak to jste tady správně! Se společnosti MEGABOOKS CZ jsme si pro vás připravili prodejní výstavu zahraničních knih (především těch odborných, ale k nahlédnutí a nákupu budou také knihy populárně-naučné nebo beletrie), která se bude konat v úterý a středu 24. a 25. října.

Výstava bude probíhat v atriu před Knihovnou UTB v budově U13 v těchto časech:

• úterý 24. 10. 2023, 9.00–16.00,
  • středa 25. 10. 2023, 9.00–15.00.

Megabooks CZ se zaměřuje na zahraniční knihy a můžete se těšit na zásobu titulů od významných vydavatelů jako je Sage, Cambridge University Press, John Wiley, Pearson, Springer, McGraw-Hill nebo Elsevier.

Stáhnout seznam odborných knih

V rámci výstavy bude možné pořizovat knihy jak z prostředků jednotlivých ústavů a pracovišť, tak pro soukromé účely. Můžete samozřejmě i doporučovat tituly, které budou následně zakoupeny do fondů Knihovny UTB.

Výstava knih 2023