K.UTB TOP zkušební přístup

Databáze Berg Fashion Library + Bloomsbury Design Library

Studenti Fakulty multimediálních komunikací určitě uvítají možnost zkušebního přístupu do dvou prestižních databází Berg Fashion Library a Bloomsbury Design Library od vydavatelství BLOOMSBURY. Zkušební přístup je aktivní do 1. ledna 2020.

Berg Fashion Library

Berg Fashion Library je unikátní kolekce zaměřená na módu a odívání, jejíž základ tvoří renomovaná Encyclopedia of World Dress and Fashion. Databáze díky nejmodernějším technologiím umožňuje rychlý a intuitivní přístup k plným textům a obrazovým materiálům, které nabízí podklady potřebné pro základní orientaci i hlubší studium módy, antropologie, dějin umění, historie, sociologie, geografie, folklóru, módy a textilu či muzejní studia, divadelní a kulturní studia, atd. Přístup do databáze najdete přímo na portálu bergfashionlibrary.com.

Bloomsbury Design Library

Prestižní databáze zaměřená na design a příbuzné obory. Databáze obsahuje přístup do The Bloomsbury Encyclopedia of Design and Victor Margolin’s World History of Design a do spousty dalších vědeckých publikací (např. více než 80 odborných knih předních odborníků z oblasti designu a příbuzných oborů), součástí je také interaktivní časová osa s historií designu a více než 1 000 vybraných objektů ze sbírky Museum of Arts and Design v New Yorku. Přístup do databáze najdete přímo na portálu bloomsburydesignlibrary.com.