K.UTB TOP Otevírací doba oznámení

Knihovnu jsme nedali a máme otevřeno!

Naši milí nejmilejší, už to asi víte. Univerzita přechází na distanční výuku. Takže platí spousta nových zákazů a nařízení, ale taky výjimek. A my jsme jednou z nich. I přesto, co jste si přečetli a možná jste z toho byli trochu zmateni, tak vás můžeme ubezpečit, že v tomto okamžiku jsme knihovnu nedali, knihovna je i nadále otevřená a my jsme tu pro vás. Čtěte dál a dozvíte se všechno, co je potřeba vědět.

AKTUALIZACE: Stále odoláváme a nic na tom nemění ani nová nařízení platná od 12. října. Knihovna je stále otevřena.

Otevírací doba knihovny

Nejzásadnější změna je, že jsme zkrátili otevírací dobu. Nově bude knihovna otevřena od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00. Nelze využívat prodlouženou otevírací dobu pro přístup do 4. patra. Knihovnu mohou využívat pouze studenti univerzity, pro veřejnost je knihovna uzavřena (vynahradíme vám to, slibujeme). V provozu je také vracečka v přízemí budovy U13, kde můžete vracet knihy mimo otevírací dobu knihovny.

Nadále zůstává otevřeno i naše nakladatelství, ve kterém si můžete levně vytisknout studijní materiály.

Studovna v Uherském Hradišti pokračuje dále zatím bez nějakých změn v otevírací době či provozu.

Přístup do jednotlivých pater

Můžete využívat 2. (výpůjční) a 3. patro (prezenční studovna). A to bez dalších omezení (samozřejmě platí povinnost nosit roušky, používat na pacičky dezinfekci a snažit se o bezpečné rozestupy). Takže můžete studovat, pracovat na počítačích, využívat multifunkční mašinky a samozřejmě půjčovat a vracet knihy. 4. patro jsme věnovali potřebám krizového call centra, takže toto patro bude pro studenty uzavřené.

Prodejna knihovny s reklamními předměty

Všichni chtějí univerzitní bundičky, mikinky, trička… A ti, kteří už ví, tak ví, že tyhle věcičky máme v naší prodejně ve 4. patře. Prodejna knihovny s reklamními předměty zůstává otevřena (otevírací doba je úterý 13.00–16.00 a pátek 12.00–15.00). Mimo tuto dobu prosím kontaktujte naši kolegyňku na e-mailu prodejna@utb.cz nebo na telefonu +420 57 603 8132 (abyste se s ní mohli domluvit na vyzvednutí toho, co byste rádi).