Otevíračka během Velikonoc + půjčování knih ze studovny

Přinášíme informace o otevírací době knihovny, studovny v Uherském Hradišti, nakladatelství a prodejny ve 4. patře a o možnostech půjčování knih z prezenčního fondu knihovny během Velikonoc.

Otevírací doba během Velikonoc — Knihovna UTB Zlín a studovna Uherské Hradiště

Prodloužená otevírací doba 4. patra knihovny

• pátek 15. 4.–pondělí 18. 4. = 8.00–20.00

Nezapomeňte, že pro využívaní prodloužené otevírací doby 4. patra si musíte vyřídit pokročilou registraci.

Půjčování knih ze studovny a prezenčních knih ze studovny UH

Od středy 13. 4. si můžete přijít vypůjčit knihy ze studovny (ve Zlíně i Uherském Hradišti), které si běžně domů neodnesete. Půjčit si můžete 5 knih. Výjimkou jsou knihy z Knihovničky pedagogiky, ty vám domů nepůjčíme.

Datum vrácení knih je středa 20. 4. 2022. Pozor, za každý den zpoždění zaplatíte pokutu 50 Kč/ks.

V případě, že kdy je knihovna zavřena, můžete pro vracení knih využít vracečku, která je umístěna v přízemí budovy U13. Budova U13 je přístupná každý den od 7.00 do cca 20.00. Po domluvě lze zaslat knihy poštou na adresu knihovny. V Uherském Hradišti vracejte knihy přímo do studovny.

Univerzitní nakladatelství

• pátek 15. 4.–pondělí 18. 4. = zavřeno

Podrobné informace o provozu najdete na nakladatelstvi.utb.cz.

Prodejna knihovny ve 4. patře

• pátek 15. 4.–pondělí 18. 4. = zavřeno

V případě potřeby jsme dostupní na e-mailu prodejna@utb.cz.