Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Informace

Pro absolventy

Jste absolvent UTB?

Přijďte do knihovny nejpozději rok po ukončení studia a můžete dál využívat naše služby. Při registraci do knihovny zaplatíte pouze 200 Kč za čipovou kartu (slouží pro vstup a výstup z knihovny a na půjčování knih). Roční poplatek 100 Kč je vám po 3 roky jako absolventovi prominut.

Přijďte do knihovny nejpozději rok po ukončení studia a můžete dál využívat naše služby. Při registraci do knihovny zaplatíte pouze 200 Kč za čipovou kartu (slouží pro vstup/výstup z knihovny a na půjčování knih). Pokud se zaregistrujete do univerzitního Klubu absolventů, obdržíte virtuální kartičku a do knihovny se pouze zaregistrujete.

Roční poplatek 100 Kč je vám po 3 roky jako absolventovi prominut.

Půjčení knihy

Knihu si můžete půjčit u pultu ve 2. patře nebo na self-checku (vždy jen na 30 dnů). Případnou přílohu (CD, DVD) žádejte u pultu (označeno na obálce). Najednou můžete mít vypůjčeno 10 knih. Prodlužování a rezervace obsluhujte přes uživatelské konto v katalogu knihovny.

Internet

Pro přístup k internetu kontaktujte službu u pultu, která vás přihlásí na vyhrazený počítač. Wi-Fi není pro absolventy dostupná.

Tisk, kopírování, skenování

Kontaktujte službu u pultu ve 3. patře. Tisk a kopírování zaplatíte v hotovosti, skenování je zdarma. Ve 3. patře se nachází speciální knižní skener.

On-line zdroje

Volně dostupné odborné zdroje najdete na portálu informačních zdrojů portal.k.utb.cz. Závěrečné práce obhájené po roce 2005 najdete v digitální knihovně na adrese digilib.k.utb.cz. Závěrečné práce s omezením a licencované odborné
zdroje nejsou veřejnosti přístupné.

Fakulty a součásti

Zavřít